Особистий кабінет

Новий учасник

Швидка реєстрація дозволить заробляти бонуси та отримувати цінні призи

Увійти через соціальні мережі

Бажаєте почати з Вибору продуктів Адреси доставок ?

Доставка їжі у Львові

Для того, щоб перейти в каталог зробіть вибір в короткому списку пропозицій.
Замовляйте
улюблену їжу
Отримуйте бонуси
за замовлення
Забирайте
призи!
Щоб перейти до перегляду пропозицій, вкажіть вашу адресу
або найближчу станцію метро
Замовляйте
улюблену їжу
Отримуйте бонуси
за замовлення
Забирайте
призи!

Доставка їжі у Львові

Сьогодні у Львові існує багато офісів та компаній. Тисячі працівників фірм та закладів хочуть в обідню перерву смачно поїсти. Але як це відбувається? Можна сказати, що ніяк. Люди перебиваються на швидку руку зробленими канапками з чаєм або кавою, чи, ще гірше – шоколадкою або печивом. Тим, кому везе, і є можливість та час вискочити з офісу на обід, їдять в сусідній кнайпі, при чому також не завжди нормально та смачно. І щоб вирішити цю проблему ми створили систему, де можна зробити замовлення їжі в офіс та смачно і корисно пообідати.

Доставка по Львову – це справжній винахід для ділових людей в яких не має часу на приготування їжі вдома, або для тих, хто не має можливості або не хоче тратити свій час в обідній перерив на роботі. Отже наша служба об’єднує всі ресторани та заклади у Львові з доставкою по адресі. Ви зможете зробити замовлення з ресторанів Львова, наприклад, для того, щоб відмітити день народження або будь-яке свято не відволікаючись на приготування страв для цього свята і залишаться у вас тільки гарні спогади від того дня.

Навіть якщо ритм вашого життя дуже стрімкий і буває так, що ви засиділись на роботі допізна і дуже хотіли би щось перекусити, або ви знаходитись вдома і зголодніли, а час вже підходить до опівночі. Це також не є проблемою, оскільки в нас є також і цілодобова доставка їжі, і ви не залишитесь голодними навіть вночі. Крім того замовляти ввечері або вночі ще й вигідніше ніж в день, оскільки вночі у Львові практично немає корок, на відміну від денної пори доби і ви набагато швидше отримаєте своє замовлення і зможете насолодитись ним.

Всього лише за пару хвилин ви зможете вибрати їжу за своїм смаком, будь то українська кухня або вірменська, суші чи шашлик, а можливо ви захочете спробувати ароматний супчик. Все це стане для вас не тільки простою справою, але й цікавим захопленням, адже ми ще й до того даємо можливість накопичувати бонуси та витрачати їх на цінні речі, такі як побутова техніка або електронні прилади. Також ресторани та заклади, представлені в нашій системі, досить часто пропонують своїм постійним клієнтам зручну та гнучку систему знижок. Тому, замовляючи у нас, ви не тільки будете смачно та корисно харчуватись, але й при цьому економити час та, що найголовніше, свої кошти.

Знижки та акції в ресторанах Delivero
При замовленні двох піц - третя (дешевша) в подарунок
При замовленні трьох піц - четверта піца в подарунок.